Wynik wyszukiwania

Zapytanie: BAI YUNRU
Liczba odnalezionych rekordów: 12

ZMIANA FORMATU  |  DRUKUJ  |  POBIERZ  |  NOWE ZAPYTANIE



1/12

Autorzy: Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou.
Tytuł: Superlinear elliptic hemivariational inequalities / Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos Papageorgiou
¬ródło: Hacettepe University Journal of Education. - 2023, Vol. 52, nr 6, s. 1631-1657
Typ publikacji: ZAA
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 1300-5340
e-ISSN: 2536-4758
Adres url:
DOI:



2/12
Autorzy: Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou.
Tytuł: Nonlinear Eigenvalue Problems for the Dirichlet (p,2)-Laplacian / Yunru Bai, Leszek Gasiński, and Nikolaos S. Papageorgiou
¬ródło: Axioms. - 2022, Vol. 11, iss. 2, art. id. 58 ; s. 1-13
Typ publikacji: ZAA
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 20.000
Inne bazy podaj±ce opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    p-ISSN: 2075-1680
    e-ISSN: 2075-1680
    Adres url:
    DOI:



    3/12
    Autorzy: Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński.
    Tytuł: Nonlinear Nonhomogeneous Obstacle Problems with Multivalued Convection Term / Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński
    ¬ródło: Journal of Geometric Analysis. - 2022, Vol. 32, iss. 3, art. id.: 75 ; s. 1-14
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 100.000
    Inne bazy podaj±ce opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    p-ISSN: 1050-6926
    e-ISSN: 1559-002X
    Adres url:
    DOI:



    4/12
    Autorzy: Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński, Patrick Winkert.
    Tytuł: Convergence analysis for double phase obstacle problems with multivalued convection term / Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński and Patrick Winkert
    ¬ródło: Advances in Nonlinear Analysis. - 2021, Vol. 10, iss. 1, s. 659-672
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 100.000
    Inne bazy podaj±ce opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    p-ISSN: 2191-9496
    e-ISSN: 2191-950X
    Adres url:
    DOI:



    5/12
    Autorzy: Shengda Zeng, Leszek Gasiński, Patrick Winkert, Yunru Bai.
    Tytuł: Existence of solutions for double phase obstacle problems with multivalued convection term / Shengda Zeng, Leszek Gasiński, Patrick Winkert, Yunru Bai
    ¬ródło: Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 2021, Vol. 501, iss. 1, art. id.: 123997 ; s. 1-12
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 70.000
    Inne bazy podaj±ce opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    p-ISSN: 0022-247X
    e-ISSN: 1096-0813
    Adres url:
    DOI:



    6/12
    Autorzy: Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński, Ireneusz Krech.
    Tytuł: Existence of solutions for implicit obstacle problems involving nonhomogeneous partial differential operators and multivalued terms / Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński, Ieneusz Krech
    ¬ródło: Electronic Journal of Differential Equations. - 2021, Vol. 2021, iss. 37, s. 1-17
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 70.000
    p-ISSN: 1072-6691
    Adres url:



    7/12
    Autorzy: Shengda Zeng, Leszek Gasiński, Van Thien Nguyen, Yunru Bai.
    Tytuł: Topological properties of the solution sets for parametric nonlinear Dirichlet problemss / Shengda Zeng, Leszek Gasiński, Van Thien Nguyen & Yunru Bai
    ¬ródło: Complex Variables and Elliptic Equations. - 2021, Vol. 66, iss. 1, s. 144-153
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 70.000
    Inne bazy podaj±ce opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    p-ISSN: 1747-6933
    Adres url:
    DOI:



    8/12
    Autorzy: Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński, Patrick Winkert.
    Tytuł: Existence results for double phase implicit obstacle problems involving multivalued operators / Shengda Zeng, Yunru Bai, Leszek Gasiński, Patrick Winkert
    ¬ródło: Calculus of Variations and Partial Differential Equations. - 2020, Vol. 59, Iss. 5, art. id: 176 ; s. 1-18
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 200.000
    Inne bazy podaj±ce opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    p-ISSN: 0944-2669
    e-ISSN: 1432-0835
    Adres url:
    DOI:



    9/12
    Autorzy: Yunru Bai, Leszek Gasiński, Patrick Winkert, Shengda Zeng.
    Tytuł: W1,p versus C1 : the nonsmooth case involving critical growth / Yunru Bai, Leszek Gasiński, Patrick Winkert, Shengda Zeng,
    ¬ródło: Bulletin of Mathematical Sciences. - 2020, Vol. 10, nr 3, s. 2050009-1-2050009-15
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 140.000
    Inne bazy podaj±ce opis:
  • Scopus

    p-ISSN: 1664-3607
    e-ISSN: 1664-3615
    Adres url:
    DOI:



    10/12
    Autorzy: Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou.
    Tytuł: Nonlinear Dirichlet problems with the combined effects of singular and convection terms / Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou
    ¬ródło: Electronic Journal of Differential Equations. - 2019, Vol. 57, s. 1-13
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 70.000
    p-ISSN: 1072-6691
    Adres url:



    11/12
    Autorzy: Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou.
    Tytuł: Positive solutions for nonlinear singular superlinear elliptic equations / Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou
    ¬ródło: Positivity. - 2019, Vol. 23, Iss. 4, s. 761-778
    Uwagi: Publikacja indeksowana w bazie Scopus.
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 70.000
    p-ISSN: 1385-1292
    e-ISSN: 1572-9281
    Adres url:
    DOI:



    12/12
    Autorzy: Yunru Bai, Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou.
    Tytuł: Nonlinear nonhomogeneous Robin problems with dependence on the gradient / Yunru Bai, Leszek Gasiński and Nikolaos S. Papageorgiou
    ¬ródło: Boundary Value Problems. - 2018, iss. 1, art. nr 17
    Typ publikacji: ZAA
    Język publikacji: ENG
    Inne bazy podaj±ce opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    p-ISSN: 1687-2762
    e-ISSN: 1687-2770
    Adres url:
    DOI:

         stosuj±c format:
    Nowe wyszukiwanie